BLACK DIAMOND

rodiklisrodiklis  DUKDUK  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

• RPG SIUŽETAS Amerikos Meka, Didysis Obuolys, Miestas, kuris niekada nemiega, Pasaulio Metropolis - tai tik keletas Niujorko, didžiausio JAV miesto, tankiausiai apgyvendintos gyvenamosios vietovės pasaulyje, visų planetos darboholikų, pasileidėlių ir nusikaltėlių rojaus sinonimų. Pasijausk laisvesnis už laisvės statulą, patirk pripažinimą, šlovę, galią, pinigų teikiamą materialinę gerovę, profesines perspektyvas ar... Nuosmukį, depresiją, įsivelk į kūniškų malonumų, narkotikų, neblaivybės ir pamišimo liūną. Tik čia gali padaryti tai, ką 1664 metais padarė anglų laivai - UŽGROBTI Niujorką.

Administracija

Share | 

Miesto rotušė

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miesto rotušė   Kv. 01 07 2010, 21:12

Draugui, kaip visada pasipuikavus savo šaunumu, Megan tik pukšteli, tačiau nuo komentarų susilaiko. Pajutusi, kaip jis pasimuistė, pasiruošdamas stojimuisi, irgi ruošėsi stotis, kol Leto nepradėjo jos kibinti. Jam baigus leptelėjo.
- Tu manęs negrabalioti negali?- nepiktai ir pusiau juokais paklausia jo. Jai nuėjus paskui jį prie dviračio, ir sulaukus komplimento iš vaikino, neketino susilydyti.
- Aš visada puikiai atrodau,- su šypsena pasako žiūrėdama jam į akis.- Ir užteks mane nužiūrinėti, neesu kažkokia parodos naujovė.- pasako kiek griežtesniu tonu, kad Leto nepradėtų išsikalinėti. Tačiau kaip tik tada visas jos griežtumas išgaruoja, kai pamačiusi Leto reakciją dėl jos batų, ji pruknšteli.
- Šie batai labai patogūs. Su jais ir dešimt kilometrų galima nužingsniuot, tiesiog... aš niekur neskubėjau,- gūžteli pečiais ir susikiša rankas į kišenes. Leto prabilus apie maistą, pakreipia galvą į šoną ir su šypsena pasako.
- Juk žinai kad neesu mėsos didžiausia gerbėja, tad man patiks viskas, jei tik mokėsi mane nustebinti,- pasako,ir nors ir puikiai žinodama kad Leto nemėgsa alkoholio, dar pasako.- O prie Tavo sugalvoto šedevro turiu seno ir gero vyno, o dabar eime,- šypteli ir jie išeina iš čia.

(Tai db tiesiai rašau į Megan namus ;D)
Atgal į viršų Go down
Dani Gore

Pranešimų skaičius : 66

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miesto rotušė   Pen. 04 23 2010, 19:24

Dani atkulniuoja kuo galėdama greičiau.Apžvelgusi rotušę ir neradusi pažįstamo veido atsisėda ant šalimais stovinčio suoliuko.Tada nekantriai pažvelgia į laikrodį ir dar kartelį apsižvalgo.
Atgal į viršų Go down
Gerard Way
Kill me for the sentimental words...

Zodiac : Aries
Pranešimų skaičius : 1754

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miesto rotušė   Pen. 04 23 2010, 21:06

Pagaliau po kurio laiko pasirodo ir pats. Ir taip žinodamas, kad veluoja dar sugeba pažvelgti i laikrodi sužinodamas kiek tiksliai žaidžia su jo laukiancios personos nervais. Kadangi žmoniu buvo ganetinai nemažai iš pradžiu net nepamato smulkios merginos sedincios kampe ir aišku pamano, kad galutinai pavelavo, bet akims pagaliau užkliuvus už Dani ir pamacius jos veida net iš palengvejimo atsipucia patraukdamas link tos puses.
- Labas,- nusišypsojes pasisveikina, - atsiprašau,- prisiminęs savo kaltę dėl vėlavimo nutaiso baisiai atgailaujančio ir kalto žmogaus miną.
Atgal į viršų Go down
Dani Gore

Pranešimų skaičius : 66

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miesto rotušė   Št. 04 24 2010, 09:10

Žvalgosi aplinkui kol galų gale pabosta ir ji pradeda piktai šnairuoti į laikrodį "kaip įmanoma tiek laiko vėluoti?".
Nekantriai pažvelgia į laikrodį kol pamato ateinantį Gerard.
-Sveikas,-taip pat nusišypso.
-Nieko tokio jau spėjau priprasti,-šypteli.
-Kas naujo?-bando šnekėti kuo maloniau todėl nutaiso labai draugišką miną.
Atgal į viršų Go down
Gerard Way
Kill me for the sentimental words...

Zodiac : Aries
Pranešimų skaičius : 1754

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miesto rotušė   Št. 04 24 2010, 23:13

Tebejausdamas nors ir menką bet vis dėl to kaltės jausmą silpnai nusišypso. merginai parodžius ar gerai suvaidinus, kas tas moteris supaistys, kad ant jo danties nėra griežiama.
- Kitą kartą galėsi vėluoti tu, o aš čia pasinervinsiu,- iškėlęs ranką pasikaso galvą nužvelgdamas kas vyksta už Dani nugaros,- Atsilyginsim,- sausai bei negarsiai išburbėjęs sukryžiuoja rankas ant krutinės.
- Pas mane ta pati kasdienybė. Na žinai nuosmukiai ir pakilimai,- truktelėjęs pečiai lėtai gražina akis į Dani veidą,- O tu kaip gyveni? ,- nepamiršęs mandagumo pasiteirauja ir pačios pašnekovės gyvenimo naujienų,- Seniai matėmės,- prisimerkęs suraukia kaktą bandydamas prisiversti prisiminti paskutinį judviejų susitikimą.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Miesto rotušė   

Atgal į viršų Go down

Miesto rotušė
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2