BLACK DIAMOND

rodiklisrodiklis  DUKDUK  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

• RPG SIUŽETAS Amerikos Meka, Didysis Obuolys, Miestas, kuris niekada nemiega, Pasaulio Metropolis - tai tik keletas Niujorko, didžiausio JAV miesto, tankiausiai apgyvendintos gyvenamosios vietovės pasaulyje, visų planetos darboholikų, pasileidėlių ir nusikaltėlių rojaus sinonimų. Pasijausk laisvesnis už laisvės statulą, patirk pripažinimą, šlovę, galią, pinigų teikiamą materialinę gerovę, profesines perspektyvas ar... Nuosmukį, depresiją, įsivelk į kūniškų malonumų, narkotikų, neblaivybės ir pamišimo liūną. Tik čia gali padaryti tai, ką 1664 metais padarė anglų laivai - UŽGROBTI Niujorką.

Administracija

Share | 

Nuomonės/Nusiskundimai/Pasiūlymai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuomonės/Nusiskundimai/Pasiūlymai   Sk. 07 05 2009, 15:18

Matosi.
Yra red card tokia.
Arba dar balta juosetelė ne gelsva.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuomonės/Nusiskundimai/Pasiūlymai   Sk. 07 05 2009, 15:21

tada man reikia akinių ;D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuomonės/Nusiskundimai/Pasiūlymai   Sk. 07 05 2009, 15:59

Nuomonė gal daugiau ;DD
Daugiau sub-boardų - platesnio pasaulio ;DD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuomonės/Nusiskundimai/Pasiūlymai   Sk. 07 05 2009, 16:00

Aš pritariu ;DD
Čia beveik vien tik temos xD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuomonės/Nusiskundimai/Pasiūlymai   Sk. 07 05 2009, 16:02

Reikia daugiau gatvių, bent jau Kvinse. Su kavinėmis ir barais - aš neturiu, kur važinėt :)
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuomonės/Nusiskundimai/Pasiūlymai   Sk. 07 05 2009, 16:03

ir šeip Manhetene Time (kažkaip..) galėtumėm padaryt sub-boarda "parduotuvių gatvė" kažką tokio, nu ir ten garsiausios paruodtuvės :D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuomonės/Nusiskundimai/Pasiūlymai   Sk. 07 05 2009, 16:07

Tuos board'us daro Black'ė.
Aš moku, bet neturiu talento aprašyti x.x
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuomonės/Nusiskundimai/Pasiūlymai   Sk. 07 05 2009, 16:11

Nieko ten gi rašyt nereikia vikas parašyta jau.."...Tikras apsipirkinėjimo maniakių rojus! Na gi, panelės, pinigines išsitraukt!..." Tik viena ta sub-boarda sukuri ir viskas Happy forever alone
c`moon. ;DD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuomonės/Nusiskundimai/Pasiūlymai   Sk. 07 05 2009, 16:14

Riiight..
Gimme sec.. x.x
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuomonės/Nusiskundimai/Pasiūlymai   Sk. 07 05 2009, 16:16

Done >.<
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuomonės/Nusiskundimai/Pasiūlymai   Sk. 07 05 2009, 20:36

Manau šiame forume turėtų užsireginti dvi merginos lezbes :D rimtai, juk Jav tai normalu :D o čia žvaigždžių frm :devil:
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuomonės/Nusiskundimai/Pasiūlymai   Sk. 07 05 2009, 20:37

Daniel gal padarom du gėjus? xDDD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuomonės/Nusiskundimai/Pasiūlymai   Sk. 07 05 2009, 20:38

Sorr aš ne tai siūliau :D ir man kažkaip tai skamba gėjiškai :rofl: ok no flood :D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuomonės/Nusiskundimai/Pasiūlymai   Sk. 07 05 2009, 20:39

ben tu cia nesiwok swetimu ideju kuriu pats atsisakei xD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuomonės/Nusiskundimai/Pasiūlymai   Sk. 07 05 2009, 20:43

aj va dar prie pasiūlymų turiu idėją kad galėtumėte sukurti skelbimų lentą or smth, kur tarkim kas nors sugalvoja kokia good story ir pasiūlo ją kitiem, kas prisijungtų prie jo ir panašiai, ten galėtų tarkim kas vakarėlius daro irgi pranešti nu panašus šudas :8):
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuomonės/Nusiskundimai/Pasiūlymai   Sk. 07 05 2009, 20:44

keičiasi amno nuomonė žinok :D
Atgal į viršų Go down
Elizabeth Whitlock
I tried, but I lied.

Zodiac : Leo
Pranešimų skaičius : 238

RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuomonės/Nusiskundimai/Pasiūlymai   Sk. 07 05 2009, 20:46

Skelbimų lentos reikia, bet aš nekursiu, nes atėjau visuotinai išsirėkt:

KUR AMSTERDAMAS???

Jei aš akla, tai atleiskit invalidui xD

RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuomonės/Nusiskundimai/Pasiūlymai   Sk. 07 05 2009, 20:46

ale kaip xD Shhh dar laiswas ;DD Ok sorry uz flooda

as pritariu daniel
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuomonės/Nusiskundimai/Pasiūlymai   Sk. 07 05 2009, 20:48

Aš jums visiems pritariu :sun:
P.S. man nerūpi Shh ne saš žianu akd jis pabėgs pas merga :(:
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuomonės/Nusiskundimai/Pasiūlymai   Sk. 07 05 2009, 20:50

Rimtai pamiršau paprašyt Amsterdamo ir RAUDONŲJŲ ŽIBINTŲ GATVĖS... gi Daniel ten pagrindinis klientas visuose baruose būtų :8):
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuomonės/Nusiskundimai/Pasiūlymai   Sk. 07 05 2009, 20:52

sorry...
P.S. nepabegs xD Jau kai buna geras prikolas jis lieka istikimas

ei gatwe is mado pawogei... bet leidziu ten as sukuriau ir ten populiaru p.s. ne gatwe o kvartalas xD
Atgal į viršų Go down
Elizabeth Whitlock
I tried, but I lied.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuomonės/Nusiskundimai/Pasiūlymai   Sk. 07 05 2009, 20:52

Kaede atidarys WANDERSEXXX xDDDD Ar kažką panašaus :rofl:

RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuomonės/Nusiskundimai/Pasiūlymai   Sk. 07 05 2009, 20:55

ją ją WANDER SEX :D

Gret kokio Mado ką šneki? Nejaugi nežinai kad Amsterdame yra legalių prostitučių gatvė raudonųjų žibintų GATVĖ :rofl: Cathie čia EURO TRIP ane?? sakau reikia ir BRATISLAVOS
Atgal į viršų Go down
Elizabeth Whitlock
I tried, but I lied.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuomonės/Nusiskundimai/Pasiūlymai   Sk. 07 05 2009, 20:57

Yeah, eurotrip :smirk: Bratislava... jo... Kaede ten neblogai prasisuktu... be to :wait: ten yra absinto :smirk:

RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuomonės/Nusiskundimai/Pasiūlymai   Sk. 07 05 2009, 20:59

ne bratislavoje absento o amsterdame.. ko nepalyginsi kur lietuvoje pusiau spiritas o ne absentas :think: so.. Bratislava garsi tuo kad ten su doleriu tampi milijonierius ir kad ten visi žiūri Majamio policininkus :rofl:
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuomonės/Nusiskundimai/Pasiūlymai   

Atgal į viršų Go down

Nuomonės/Nusiskundimai/Pasiūlymai
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 27Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next