BLACK DIAMOND

rodiklisrodiklis  DUKDUK  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

• RPG SIUŽETAS Amerikos Meka, Didysis Obuolys, Miestas, kuris niekada nemiega, Pasaulio Metropolis - tai tik keletas Niujorko, didžiausio JAV miesto, tankiausiai apgyvendintos gyvenamosios vietovės pasaulyje, visų planetos darboholikų, pasileidėlių ir nusikaltėlių rojaus sinonimų. Pasijausk laisvesnis už laisvės statulą, patirk pripažinimą, šlovę, galią, pinigų teikiamą materialinę gerovę, profesines perspektyvas ar... Nuosmukį, depresiją, įsivelk į kūniškų malonumų, narkotikų, neblaivybės ir pamišimo liūną. Tik čia gali padaryti tai, ką 1664 metais padarė anglų laivai - UŽGROBTI Niujorką.

Administracija

Share | 

Staliukas Nr. 3

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
George Stark
Fuck in the fire and we'll spread all the ashes around

Zodiac : Taurus
Pranešimų skaičius : 4286

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas Nr. 3   Št. 10 31 2009, 20:35

Nelly Furtado rašo:
*visą laiką šypsodamasi atsakinėjo į V klausimus * Tikrai nepagalvojau kuo aš čia galiu būt nusipelnius tokio mielo tavo elgesio *sukikeno * Kaip nešalta? Kai turi tokių gerų draugų buvimas su jais sušildo * vėl sukikena tada sureaguoja į faktą kad jos draugas alkanas * va va va prasideda mūsų draugystė - bendri interesai aš irgi alkana * šyptelėjo ir įėjo pro jai atidarytas duris kartu su Vitaly iš paskos tiesiai prie staliukų *

Su šypseną veide paseka paskui merginą restorano vidaus link. Sukalbėjęs kažką su juos pasitikusiu oficiantu, pasiprašo gero, jaukaus staliuko dviem, prie kurio jiedu su Nelly yra nuvedami. Pakeliui, tęsia pokalbį, prasidėjusį dar lauke už durų, nenorėdamas, kad šis tiesiog imtų ir nuplauktų:
- Jei bandyčiau dėstyti tau savo psichologiją, ko gero pasibaisėtum, tad neketinu to daryti,-sukikenęs pažvelgia į staliuką, instinktyviai trindamas rankom nuo sukilusių minčių, jog šį vakarą jo laukia ne tik malonus pokalbis, bet ir skanus maistas. Čiupęs už vienos iš kėdžių, kaip pridera, atstumia ją merginai.
- Juk žinai, kad tave myliu.

Zodiac : Sagittarius
Pranešimų skaičius : 2529

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas Nr. 3   Št. 10 31 2009, 20:38

*tęsdama pokalbį kaip ir pridera žiūrėjo į pašnekovą* Nė negalėčiau tau apsakyti kaip be galo šiltai nuostabiai totaliai jaučiuosi pakylėta * šyptelėjo pabučiavo vaikinui skruostą * Ačiū *šyptelėjo ir klestėjo į kėdę *
Atgal į viršų Go down
George Stark

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas Nr. 3   Št. 10 31 2009, 20:45

Pamalonintas merginos dėkingumo išraiškos, galimybę šiandien liautis vieną kartą šypsotis visiškai atmeta. Nelly atsisėdus, pritraukia šiai kėdę ir tuomet pajuda savosios link, be jokių pasicackinimų atsisėsdamas. Prasisegęs odinę striukę, nusiima ją ir pasikabina ant kėdės atlošo nugarai. Pabaigęs muistytis, atsisėda tiesiai. Rankomis pasirėmęs į stalo briauną, sugauna su mergina akių kontaktą, bei nieko nelaukęs, kimiai prataria:
- Aš žinau, jog į panašius klausimus atsakinėdama neišsipleti, tačiau man labai įdomu...-išgirdęs, kaip silpnai skamba jo balsas, atsikrenkščia sau į kumštį. Padėjęs ranką ten pat - ant stalo, greitakalbe pratęsia:
- Tai kaip laikaisi?-lengvai šypsodamasis, nė akimirkai nepatraukia akių nuo Nel.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas Nr. 3   Št. 10 31 2009, 20:50

*nors ir nelabai mandagu Nel greit atsisėdo savo mėgstama poza ž pasirėmė alkūnėmis į stalą o ant sunertų pirštų parėmė smakrą, išgirdusi klausimą o prieš tai faktą kad neišsiplėtė atsidūsta * Paklausei tokiu metu... neišsiplėčiant pasakius tai - įdomiai kiek skausmingai bet įdomiai * šyptelėjo Vaikinui kaip visad žiūrėdama į pašnekovą nes buvo taip pripratus * Žinau kad smalsausi kas buvo, bet aš pasakysiu trumpai šiek tiek traumų manęs neužmušė ir tuo esu patenkinta * sukikeno *
Atgal į viršų Go down
George Stark

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas Nr. 3   Št. 10 31 2009, 21:00

Kadangi buvo pakankamai gerai informuotas vietos laikraščių ir nuogirdų iš smalsių bobulyčių, kurias nori nenori tenka susitikti prekybos centruose ir panašiose vietose, kurios dievina garsiai aptarinėti kiekvieną žymesnio New York'iečio gyvenimo detalę, anei kiek nenustemba Nelly paminėjus skausmus. Jie jam buvo žinomi.
- Nel, aš žinau, kas nutiko...nevalingai, tvirtai suspaudžia žandikaulį įvardžiui, kuris turėjo nuskambėti toliau, užstrigus gerklėje. Giliai įkvėpęs, aprimsta bei prisiverčia pratęsti:
- Robert'o namui ir jam pačiam. Tik iš pagarbos tau, neimsiu piktdžiugiškai šypsotis ir plyšaut, kad taip jam ir reikia,-krasteli pečiais veide nebepalikdamas jokios šypsenos, tik miną, menančią apie vidinį abejingumą.
- Kaip jis?-paklausia iškošęs žodžių junginį pro sukąstus dantis veikiau iš mandagumo, nei kad jam rūpi Pattinson'o būklė.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas Nr. 3   Št. 10 31 2009, 21:06

*supratusi kad jos du geriausius draugus sieja nelabai draugiški ryšiai susiraukė * gaš nekenčiu kai taip būna * pavartė akis * Nekenčiu kai mano draugai tarpusavį priešai *atsiduso * Jei nenori galim apie jį nekalbėt, pilnai suprantu * šypteli * Bent jau pastarosiomis dienomis taisosi * blausiai šyptelėjo * Gerai kad bent jau apytiksliai žinai nes nenorėčiau vėl kartot visų detaliu * atsiduso lyg ta tema vėl sugražintų ją laiku atgal
Atgal į viršų Go down
George Stark

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas Nr. 3   Sk. 11 01 2009, 02:14

Jau norėjo žiotis klaust, ko mergina šitaip nekenčia, tačiau nutyla supratęs, jog netrukus nuskambės ir tęsinys. Po jo, caktelėjęs liežuviu, giliai atsidūsta tuo pat metu nesibogydamas ir skeptiškai pavartyti akimis.
- Turiu svarių priežasčių jo neapkęsti, o jis - manęs. Apie kai kuriuos įvykius jis nė nenumano...-mįslingai nutęsia prisiminęs, jog tik jis ir Keira žino, kieno dėka sugriuvo jos vestuvės, kurių metu turėjo prisiekti amžiną meilę Robert'ui. Norėdamas išsiblaškyti, neigiamai papurto galvą ir triukui suveikus, pratęsia:
- Bet kai sužinos sprogs iš pykčio ir tai bus juokinga,-nevykusiai pajuokavęs, garsiai nusikvatoja, tuo metu net bijodamas pažvelgti į Nelly veidą. Numanė, jog šis bus ištįsęs.
- Tu labai stipri ir tai mane žavi,-pasilenkęs kiek galima arčiau merginos, paima ją už rankos.
- Kad ir kokiais dideliais priešais su Robert'u būtumėm svarbiausia, kad tai nepakenktų mudviejų draugystei,-nuoširdžiai nusišypsojęs, staigiai krasteli galvą, šio ėjimo dėka bent jau trumpam pastumdamas į šoną į akis bimbančias plaukų sruogas.
- Gal nutiko kokių nors gerų dalykų tavo karjeroje?-pamėgina nukreipti prieš tai vyravusią temą nauja bei linksmesne.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas Nr. 3   Sk. 11 01 2009, 02:25

*Nel šyptelėjo ir vėl pakštelėjo vaikinui į žandą * Eh.. gera turėti tokių gerų draugų kaip tu * meiliai šypteli* Nesijaudink mūsų draugystei tai nepakenks aš moku balansuoti * šypteli* Jau pasiekiau tokį lygį kada susitaikau su priešais, įsivaizduoji sugebėjau susitaikyt su Keira - tai ir yra vienintelė gera žinia per šias kelias dienas * šypteli * O šiaip kūryba sustojo kai vieną vakarą gavau iš plytos galvon o kitą kažkas bandė mane supleškint *susiraukia bet greit jos veide vėl šmėsteli šypsena * Bet manęs taip lengvai nenumarinsi *sukikena * tai irgi gera žinia.... Manau *nusijuokia *
Atgal į viršų Go down
George Stark

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas Nr. 3   Sk. 11 01 2009, 19:59

Sulaukęs dar vieno malonaus bučinio, išlenkia plačią šypseną lūpose. Tokią plačią, kad rodos tuoj įplyš skruostai.
- Tu man tikrai per gera,-švelniai patrina merginos ranką, kurią tebelaikė savojoje. Patikintas, jog jokie pavojai judviejų draugystei nekenkia, sukeltas dviprasmiškas mintis paslepia po, kreivoku šypsniu. Kadangi gyvenimo eigoje buvo virtęs realistu, nesusilaiko nepripylęs deguto į medų:
- Norėčiau tuo tikėti,-sakinys nuskamba tonu, būdingu užkietėjusiems snobams. Pats nelabai tikėjo, jog Nelly pavyks pakęsti jo replikas apie Robert'ą, kurios gali išsprūsti visiškai nejučiomis. Nutaręs verčiau prikąsti liežuvį ir nepasakyti ko nereikia, užima klausytojo poziciją, įdėmiai sekdamas tai, ką jam Nelly yra pasiruošusi papasakoti.
- Susitaikėt su Keira?-paklausia kiek per garsiai, vedimas apstulbusios veido minos.
- Tai žiauriai netikėta. Regis, stebuklų būna net New York'e,-pagaliau sukikena.
- Ji man to nesakė...-prataria kiek priekaištingai, pirštais trindamas šiurkščią, trijų dienų barzdelę.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas Nr. 3   Sk. 11 01 2009, 20:06

Juk gerumo manyje užtektu mažiausiai pusėj šito miesto * nusijuokia *
Jo susitaikėm * šypteli * Juk mes susikviesim visus draugus ir lauksim ovacijų mažiausiai, bet aš per plepi nesusilaikiau ir tau pasakiau * pasako ironiškai bet nepiktai patvirtindama kad tai pokštas nusijuokia * Na ir dabar man papasakok kaip tau sekasi. * šypteli * Įdomu būtų išgirsti * dar plačiau nusišypso *
Atgal į viršų Go down
George Stark

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas Nr. 3   Pir. 11 02 2009, 00:08

Nepaisant to, jog padavėjas pagaliau jiedviem įteikia storus, odinius meniu aplankus, klausosi kalbančios merginos. Prajuokintas jos pirmųjų žodžių, sukikena, bet kadangi kone dvėso iš bado, refleksiškai atsiverčia meniu, greitai nuskaitydamas kas ten parašyta.
- Tu tikrai esi labai gera. Ir dažniausiai blogi žmonės mėgsta tokiais naudotis. Jeigu kas nors prie tavęs lenda, pranešk - išmalsiu jiems visiems snukius,-"išmetęs" neblogą "rėmą", nykščiu baksteli sau į krūtinę, veide laikydamas kiek arogantišką išraišką.
- Apie mane nėra ką pasakoti,-atsainiai gūžteli pečiais.
- Baigiu susišikti gyvenimą. Balansuoju tarp beprotystės, kalėjimo ir reabilitacinės klinikos,-nusikvatoja, tačiau tą akimirką būtų mielai save nubaudęs už per ilgą liežuvį. Norėdamas kuo skubiau keisti temą, taria:
- Šiek tiek matematikos,-sukruta kėdėje, kiek labiau įsipatogindamas. Liovęs muistytis, susideda rankas ant stalo ir kiek palinkęs į priekį, tęsia:
- SMS žinutėje buvai man pridėjus ar tik ne dešimtį virtualių bučinukų. Du jau gavau, vadinasi aštuoni lieka,-nusikvatojęs, netrukus mąsliai įsistebi į pašnekovės akis.
- O kaip tas...-krenkštelėjęs, pasiruošia pacituoti:
- Jei būsi geras sulauksi gal ir dar daugiau,-nusikvatojęs, klausiamai spokso į Nelly, laukdamas ką ši atsakys į jo įžūloką, kiek dviprasmišką kalbą.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas Nr. 3   Pir. 11 02 2009, 07:02

*klausydamasi vaikino šyptelėjo *
Juk žinai kad net jei ir lįstų aš niekam nesiskųsčiau nes mėgstu viską pati tvarkyt, o antra nemėgstu kai dėl manęs būtų malami snukiai, o trečia jei tau bemalant kam nors snukius kas nors atsitiktų tikriausiai niekada sau neatleisčiau net už menką mėlynę * šį teiginį itin pabrėžė * po kelių minučių tylos *nusijuokė paėmus savo meniu atvertė išklausiusi Vito monologą apie bučinius nusijuokė * Gaš, kaip aš vaikystėj nemėgau matematikos... Bet vis dėl to jei aš pažadėjau vadinasi bus * sukikeno ir pasilenkus per stalą dar kart pakštelėjo vaikinui į žandą grįžusi į pradinę pozą akimis lakstė po meniu*
Atgal į viršų Go down
George Stark

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas Nr. 3   Pir. 11 02 2009, 23:54

Kadangi pirmasis, ilgasis Nelly sakinys buvo iš ties labai mielas, jausmingai atsidūsta, o sudaromam efektui sustiprinti, prispaudžia delną prie krūtinės.
- Neįsivaizduoji kaip smarkiai mane sužavėjo trečiasis tavo teiginys,-nuoširdžiai šypsodamasis padeda į šoną meniu, nes jau buvo sugalvojęs ką ir kiek valgys.
- Esi neapsakomai, netgi skausmingai miela!-sukrykštęs, negarsiai nusikvatoja, nepatraukdamas nuo merginos veido, susižavėjimo kupino žvilgsnio.
- Aš net pats savimi nesirūpinu, o tai ką pasakei tu palietė mane labai stipriai. Dėl šios priežasties tik dar stipriau noriu nudėt visus tavo priešus,-ištempia lūpose dviprasmišką, kiek nedorą šypsenėlę. Merginai priėmus jo sapaliones apie matematinį bučinių skaičiavimą rimtai, kaip jis ir tikėjosi, išsišiepia kuo plačiausiai laukdamas konkrečių Nelly veiksmų. Tik priminęs sau faktą, jog jiedu su Furtado yra tik artimi draugai, susitvardo ir nepasuka veido taip, kad merginos lūpos sudurtų jo lūpas. Nelly sugrįžus į vietą, patrina delnu skruostą, kuris sulaukė malonaus dėmesio.
- Taip jau geriau. Bet atmink, dar ne vieną, o ir ne du kartus būsi priversta tai šį vakarą kartoti,-pabrėžia kiekvieną tariamą žodį ir sakinį užbaigęs, nusijuokia. Tuomet su dideliu džiaugsmu palydi akimis prie jų artėjantį padavėją. Šiam atsistojus greta, skubiai susako, jog užsisako kažkokios sriubos ir kažkokį karštą patiekalą su daug, daug mėsos. Užbaigęs užsakymą, klausiamai pažvelgia į Nelly, laukdamas kol pasisakys ir ji.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas Nr. 3   Antr. 11 03 2009, 07:04

- Va ir prasideda mūsų panašumai aš irgi savim nesirūpinu - *nusijuokė. * O dėl bučinių... Juk laukai desertas * lyg atsainiai pasakė ir suikikeno tada pasisuko į padavėją ir šyptelėjusi ištarė Ravioli pavadinimą, padavėjui Nuėjus Nel pagaliau nusimovė savo odines pirštines ir sugrudo jas tašėn, kaip visada instinktyviai pažiūrėjo meiliai į vestuvinį žiedą kuris puošė jos ranką, vėl susidėjus rankas ant stalo, meiliai šyptelėjo pašnekovui *
Atgal į viršų Go down
George Stark

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas Nr. 3   Antr. 11 03 2009, 23:35

Bučinių tema, nespėja nieko atsakyti iki Nelly dialogo su padavėju, nes buvo kiek užsižiopsojęs. Nekantriai išlaukęs kol oficiantas numainuos savais keliais, įsistebi į draugę, veidą padabindamas gudria šypsena.
- Žadėjau prie tavęs nepriekabiaut, bet kuo toliau, tuo sunkiau darosi šitą pažadą tesėti,-nesugeba išlikti rimtu, tad nusijuokia, nes pastarojo sakinio kontekstas nebuvo grįstas teiginiu. Merginai ėmus kuistis, akylai stebi jos judesius. Nors ir nėra be galo pastabus, sužadėtuvių žiedas, smaugantis Nelly pirštą, pro jo akis nepraslydo.
- O Dieve...-lėtai pakelia akis į merginos veidą, su nuostabos kupina išraiška.
- Tik nesakyk, kad tu...-neužbaigęs sakinio, sučiaupia lūpas stiprokai papurtydamas galvą.
- Kada?-neįtardamas, o gal ir nenorėdamas įtarti merginos širdies draugo, demonstratyviai reiškia nuostabą, šiek tiek šypsodamasis.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas Nr. 3   Tr. 11 04 2009, 07:20

*vėl nukreipusi akis į žiedą o po to į kompanioną šyptelėjo * Visai neseniai * šyptelėjo * Tikiuosi negauti priekaištų kad tavęs nepakviečiau į vestuves nes jos vyko slaptai. * šyptelėjo, toliau žiūrėjo į pašnekovą, lyg užbėgdama įvykiams už akių supratingai mostelėjo ranka * Apie mano išrinktąjį geriau nekalbėt, nes nenoriu pamatyt tavo rūškano veido, nes kai tik šiandien apie jį buvo užsiminta tu neatrodei pats laimingiausias žmogus. * šyptelėjo* O tavo apniukęs veidas mano širdutei nepatinka * tyliai sukikeno * Kadangi taip profesionaliai nemoku sugrąžinti tau laimingą veidą taigi per daug nesiraukyk * vėl šyptelėjo savo natūralia šypsena *
Atgal į viršų Go down
George Stark

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas Nr. 3   Št. 11 07 2009, 00:31

Laikydamas tą patį, apstulbusį žvilgsnį šokinėja akimis nuo Nelly veido, prie jos pirštą puošiančio sužadėtuvių žiedo. Kiek pravėpęs burną atkunta tik tuomet, kai mergina pamini jo veido išraišką. Neigiamai papurtęs galvą, nuryja burnoje susikaupusius skysčius ir atsilošęs kėdėje, su šiokia tokia šypsena lūpose, taria:
- Na, jei su juo būsi laiminga, jis sugebės tavimi kaip pridera pasirūpinti, neskaitant fakto, jog jam tik šiek tiek virš dvidešimt, aš nieko prieš jūsų santuoką neturiu,-patvirtindamas tai ką pasakė ir kūno kalba, vangiai linkteli, nes nebuvo su Nelly iki galo nuoširdus.
- Bet tai taip keista...-mąsliai, kiek įtariai įsistebi į Furtado veidą, sugebėjęs žvilgsnį sufokusuoti, išlaikyti toje pačioje trajektorijoje.
- Kiek atmenu, buvot tik,-pastarąjį žodį itin pabrėžia.
- Artimi draugai. Kas galėjo pagalvot...-sukikenęs gūžteli pečiais. Kurį laiką pratyli - tęsti tuometinės temos nesinorėjo, o šiuo momentu buvo mažumėlę šokiruotas, kad iš jo lūpų išsprūstų kas nors protingo. Visgi visiškai atsitiktinai tolumoje kažką pastebėjęs, mosteli ranka į pusę, sulaukusią jo dėmesio.
- Žinai dėl ko nemėgstu restoranų?-klausiamai dirsteli į merginą ir neleidęs šiai išsakyti variantų, tęsia:
- Čia neleidžiama rūkyti. Bet taisyklės tam ir yra sukurtos, kad jas laužytum,-nusijuokęs, pasiknisa striukės kišenėje, kurioje kaip visuomet turi pakelį su cigaretėmis. Išsitraukęs jį, atvožia viršų ir siūlomai atkiša merginai svarstydamas, ar ši pasirašys tokiai "avantiūrai".

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas Nr. 3   Št. 11 07 2009, 00:38

*stebėjusi savo draugą N šyptelėjo matydama kad Vitaly nėra labai labai labai nuoširdus supratingai linktelėjo daugiau sau nei jam * Na juk žinai mane, apie mane šokčioti nereikia * šypteli * Aš mėgstu būt savarankiška * šypteli * Žinau kad tai kiek tave šokiravo, bet džiaugiuosi, kad tu bent jau tolerantiškas * šypteli * Nusipelnei dar vieno bučkio *nusijuokia ir pasilenkus per stalą vėl pabučiuoja vaikiną į skruostą bent jau taip norėdama atpirkti jo šoko būseną. Šiam išsitraukus cigaretes ji šyptelėjo * Aš mielai bet stengiuos dabar to nebedaryti nei rūkyt nei gert, priežasties gal nesakysiu nes manau vienam kartui tau per daug šoko. * Nel žiūrėjo į savo pašnekovą ir šyptelėjo gražia šypsena vėl tikėdamasi sušvelnint dar vieną naujieną *
Atgal į viršų Go down
George Stark

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas Nr. 3   Antr. 11 10 2009, 03:14

Kiek užsigalvoja, tad kuriam laikui atitrūksta nuo aplinkos. Nebuvo taip jau ir paprasta apsimesti, jog šūsnis naujienų iš Nelly fronto jo anei kiek nepalietė. Sugrįžta į restorano "dimensiją" tik tuomet, kai pajunta merginos lūpas ties savo veidu. Kiek išsiblaškęs nusijuokia.
- Ramiau,-plačiai tebesišypsodamas, sumosuoja rankom, tarytum merginą ramindamas.
- Palaikyk keletą skolų rezerve. Visas vakaras dar prieš akis, o tu jau baigi mane nubučiuot,-sukikena, tačiau visai netrukus, akimirksniu pradanginą šypseną veide, kuomet Nelly atsisako pagadint plaučius dervomis. Beregint dingteli mintis, jog toli gražu ne dėl sveikos gyvensenos propagavimo mergina atsisakė žalingo įpročio, kuriam abejinga nebuvo.
- Боже мой...-apšalęs įsispokso į Nelly akimis, įgavusiomis penkių litų monetos skersmenį.
- Tu nėščia, taip?-paklausia pakankamai ramiai, tarytum iš anksto žinodamas jog, atsakymas bus teigiamas. Belaukdamas kol pašnekovė patvirtins abejones, suslepia cigarečių pakelį.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas Nr. 3   Antr. 11 10 2009, 10:13

- Na bet kažkokių būdų tai reikia tave iš šoko prikelt. * nusijuokia *
- Na taip, aš nėščia. *šyptelėjo, bet pamačius vaikino veidą, šypsena ilgai nesilaikė * Em.... žiūri į mane taip lyg būčiau nuteista myriop. * sukikeno* Tu tikriausiai manai, kad tai labai labai baisus dalykas, bet žinok taip nėra. *šypteli * Na išskyrus kelis nemalonius pojūčius, bet juk viskas atsiperka. * šypteli * Bet tai nėra ko taip jau baisėtis.... *toliau ramino draugą nes jo veido išraiška nelabai ketino keistis *
Atgal į viršų Go down
George Stark

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas Nr. 3   Antr. 11 10 2009, 16:21

Kaip tik tuo metu pastebejes ateinanti padaveja, kuris aptarnavo ji ir Nel, nuryja burnoje susikaupusius skyscius, kurie susidave vos pagalvojus apie maista
- Man uzteks to kiaulienos kepsnio, kuri uzsisakiau. Prikimsiu skrandi ir dings visas sokas,-grazina akis i pasnekove kiek per garsiai nusikvatodamas. Pozityvu nusiteikima bemat pradangines, netrukus prakalba vel, tik pabreztiniau:
- Bet tai nereiskia, jog atsisakau buti taves buciuojamas,-nusisypso, bet vel pazvelges i pagaliau judvieju staliuka pasiekusi oficianta, patraukia galunes nuo stalo, kad sis galetu sustatyt lekstes. Kuomet vyrukas pasidarbaves numainuoja savais keliais, netiketai pakyla nuo kedes. Palengva nuejes prie tebesedincios drauges, pasilenkia bei ja apkabina.
- Sveikinu,-susnabzda, bet balso tonas nenuskamba anei kiek nenuosirdziai. Pervedes ranka per drauges plaukus, mazumele atsitraukia, kad galetu matyti merginos veida.
- Busi nuostabi mama,-galutinai paleides Nelly, sugrizta atgalios i savo vieta sukrisdamas i kede.
- Tik kaip busima mamyte turetum valgyti kur kas daugiau,-priekaistingai nukirtes, pirstu parodo i Furtado uzsakyma, kuris lyginant su jo, atrode kuklokas.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas Nr. 3   Antr. 11 10 2009, 16:31

Ačiū. Tu kaip visad labai mielas, bet kokiomis mane liečiančiomis temomis * Sukikeno. Nenorėdama toliau plėtotis šia tema, kuri jos pašnekovui nebuvo tokia maloni kaip jai * Am.... būsiu laiminga jei viska iš šios lėkštės suvalgysiu *nusijuokia * Nes kažkodėl visiškai nenoriu. * šypteli, pakabina maisto šakute ir įsideda į burną * Kad ir kaip būtų skanu -* konstatuoja faktą nuryjus maistą * Ar taip ar taip aš niekada daug nevalgiau * sukikeno * Šiuo klausimu tu mane papildai * tyliai nusijuokė *
Atgal į viršų Go down
George Stark

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas Nr. 3   Antr. 11 10 2009, 17:44

Pasiciumpa dubeneli su sriuba bei prisitraukia ji arciau. Saukstu pamaiso turini ir pasemes, susipila i burna.
- Nustok mane meilinti!-tariamai pykteli ir sakinys, kuri pateike kiek isterisku tonu, veikiau nuskamba juokingai, nei gresmingai. Merginai pasidalinus su juo valgymo sutrikimo problemomis, susiraukia.
- Negerai. Labai negerai,-pakabina dar kelis samtelius sriubos ir pradangina ja skrandyje.
- Parodydama, kaip stipriai mane myli, privalesi sudorot visas salotas. O jei lauzysies parodysiu tau, jog galiu but ir labai blogas, kai noriu,-linkteli uztvirtindamas tai ka pasake, bet nusisypso, nes tikrai nesieke drauge ibauginti.
- Jau zinai kas gims?-smalsiai dirsteli i Nelly veida tuo parodydamas, jog merginos nestumo klausimas ji masina nuosirdziai dometis.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas Nr. 3   Antr. 11 10 2009, 18:24

- Kad aš ne meilinu taip yraaa * nusijuokė žiūrėdama į jį * Kai nebebūsi meilus tada ir nustosiu meilint. * šyptelėjo, tada pasižiūrėjo į minėtasias salotas * O jeigu išmestumėm kopūstus tiktų? * nusijuokė nes lėkštėje tik ir įžvelgė kopūstus ir tarp jų paskendusias dar kelias daržoves * Eh... bet ko iš meilės nepadarysi. * sukikeno ir vėl kibo į maistą išgirdus klausimą baigė kramtyt * Ne dar nežinau, bet jau greit sužinosiu * šyptelėjo, šakutė paėmė dar maisto * O tu matyt nori mane nupenėt kad būčiau nebegraži. *nusijuokė bet vis tiek toliau valgė *
Atgal į viršų Go down
Lisbeth Rapace
_Wasp_

Zodiac : Capricorn
Pranešimų skaičius : 3597

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas Nr. 3   Antr. 11 10 2009, 19:28

Prie pastato sustojo geltonas automobilis, kuris gabeno jauna moteri. Is jo islipus, Keira susimokejo ir priejo prie duru. Ketindama gerai praleist vakara, tesiog pavakariniaudama. Letai apzelgus viduj esancia aplinka, staiga akys uzkliuvo uz tamsiaplaukio vyro. Bemat ji atpazinus, nusprende prieit. Letu ir graksciu zingsniu atsidurus prie staliuko, placiai issisiepe, neslepdama savo dziaugsmo matydama du jai gerai pazystamus asmenis.
- Sveiki,- laikydama veide sypsena, pasilenke prie Vitalijaus ir tikrai ne draugiskai, o kitaip pabuciavo i lupas.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas Nr. 3   

Atgal į viršų Go down

Staliukas Nr. 3
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next