BLACK DIAMOND

rodiklisrodiklis  DUKDUK  Narių sąrašasNarių sąrašas  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

• RPG SIUŽETAS Amerikos Meka, Didysis Obuolys, Miestas, kuris niekada nemiega, Pasaulio Metropolis - tai tik keletas Niujorko, didžiausio JAV miesto, tankiausiai apgyvendintos gyvenamosios vietovės pasaulyje, visų planetos darboholikų, pasileidėlių ir nusikaltėlių rojaus sinonimų. Pasijausk laisvesnis už laisvės statulą, patirk pripažinimą, šlovę, galią, pinigų teikiamą materialinę gerovę, profesines perspektyvas ar... Nuosmukį, depresiją, įsivelk į kūniškų malonumų, narkotikų, neblaivybės ir pamišimo liūną. Tik čia gali padaryti tai, ką 1664 metais padarė anglų laivai - UŽGROBTI Niujorką.

Administracija

Share | 

Staliukas Nr. 2

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Helen Berthault
I’m the reason you came here, I’m the American Tragedy

Zodiac : Virgo
Pranešimų skaičius : 1099

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas Nr. 2   Št. 01 16 2010, 23:13

Atėjusi prie staliuko, Helen prisėda. Po kiek laiko prisistato padavėjas ir žaviai nusišypsojęs, palieka merginai meniu ir nueina kažin kur. Atidžiai nužvelgdama kiekvieną puslapį, Helen lėtai varto puslapius.
Atgal į viršų Go down
Gerard Way
Kill me for the sentimental words...

Zodiac : Aries
Pranešimų skaičius : 1754

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas Nr. 2   Št. 01 16 2010, 23:21

Kažkur beklaidžiodamas ir aišku nuklydęs kur nereikia užranda valgymo istaigą o pilvui jau seniai maršus grojant nė nesuabejoja ir užeina. Laisvų staliuku esant nuliui patraukia prie to, kur sėdi mažiausiai žmonių ir nė neklausęs atitraukęs kedę atgal atsisėda. Nepamiršęs ir mandagumo nusišypsojęs pažvelgia į merginą.
- Galima? .- pastvėręs meniu jį atsiverčia nuleisdamas akis į patiekalus.
- Tiesiog nebuvo kur sėstis, o tu viena todėl pamaniau kodėl gi neprisėdus,- tyliai sukikenęs perverčia menių puslapį.
- Manau galėtume palaikyti vienas kitam kompanija. - visai neetiškai pirštu bakstelėdamas į vieną iš makaronų patiekalą parodo padavėjui ko jis nori ir jam dingus pagaliau teikiasi dėmėsi sutelkti į Helen.
- Aš Gerard'as o tu? ,- padeda delnus ant stalviršio nepatraukdamas akių nuo merginos.
Atgal į viršų Go down
Helen Berthault

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas Nr. 2   Št. 01 16 2010, 23:35

Atėjus vaikinui, pakelia akis į jį ir stebi kiekvieną jo judesį. Jam šnekant, nieko neatsako, tik vos kartelį linkteli, kai vaikinas jai aiškina kodėl čia nusprendė atsisėsti. Žinoma, keletą kartų vos susilaiko nepakomentavusi jo elgsenos, mat pagalvoja, kad tai, ko gero, būtų nederama. Tad dailiai susidėjusi rankas ant kelių, palaukia kol jis save pristatys.
- Helen. Malonu, Gerard'ai, - šypteli prisistatydama.
Tuomet vėl pasirodžius padavėjui, išsako savo užsakymą. Jos žvilgsnis, įsmeigtas į vargšą padavėją, bylojo, kad jis gaus menkus arbatpinigius už tai, kodėl taip nemandagiai nuėjo prieš tai, nesulaukęs kol ji ką nors užsisakys.
Atgal į viršų Go down
Gerard Way

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas Nr. 2   Št. 01 16 2010, 23:44

Merginai esant labai jau tyliai ir nekalbančiai su juo leidžia išsikalbėti su padavėju pats tuo metu imdamasis apžiūrinėti kas vyksta prie kitų staliukų. pagaliau jai baigus atsisuka į ją reikalaudamas dėmesio.
- Taigi, Helen, Kaip laikaisi? ,- paklausęs tai kas ant liežuvio galo buvo pasimuisto pasipatogindamas kėdėje.
- Ir ar dažnai čia lankaisi? ,- akimis permetęs merginą paima stiklinę su vandeniu atsigerdamas.
- Nes nepanašu, kad čia gyventum.,- tebelaikydamas žvilgsni ties mergina laiko veide susidomėjimą apie ją.
Suvokęs, kad užpuolė merginą klausimais į kuriuos ji gali ir neatsakyti nutyla nusukdamas galvą į vietą iš kurios turėtu pasirodyti pietus negalėdamas jų sulaukti.
Atgal į viršų Go down
Helen Berthault

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas Nr. 2   Sk. 01 17 2010, 14:17

Padavėjui nuėjus, skiria dėmesio savo ignoruotajam pašnekovui. Apiberta klausimais tik šypteli, bet nusprendžia atsakyti į juos visus. Tad prieš kalbėdama kiek patyli ir išleidžia tylų atodūsį.
- Na, dėkui, laikausi visai gerai, - pradeda ir vėl susideda rankas ant kelių. - Deja, tai bus pirmas kartas kai čia užsukau, nors ir esu, taip sakant, vietinė. O tu pats? Būtų malonu išgirsti atsakymus į tuos pačius klausimus, Gerard'ai.
Visa tai ji kalba su kiek santūria šypsena. Pati mergina tuo metu stengiasi susidaryti nuomonę apie vaikiną, tačiau visos jos pastangos eina perniek.
Atgal į viršų Go down
Gerard Way

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas Nr. 2   Sk. 01 17 2010, 17:25

Neturėdamas ką veikti kol sulauks patiekalo, ima pėda trepsėti kol mergina pagaliau ima kalbėti. Rodydamas susidomėjimą jos žodžiais kars nuo karto linksi, bet kalbai nesant ilgai giliai įkvepia prieš atsakydamas.
- Tiesa sakant daugeliu dalyku galiu sutikti su tavimi - silpnai nusišypsojęs išsitiesia.
- Laikausi gerai, esu čia pirmą kartą, tik esu ne iš šito rajono,- pridėjęs delną prie lupų sušnabžda, kad galėtu girdėti tik mergina, - Tiesa sakant bekeliaudamas į vieną vietą pasiklydau ir patekau čia.
Užkišęs į akis jau kurį laiką nervingai lendančią sruogą už ausies ir maistui atkeliavus patraukia rankas nuo stalo leisdamas jį patiekti.
Paėmęs šakutę įbeda ją į makaronus imdamas labai susidomėjęs sukti juos
- Niekada nebuvau makaronų mėgėjas,- suburba pakeldamas šakutę su makaronais ir pusę jų gryžtančiais į lėkštę.
- Žaidimas o ne valgymas,- skubėdamas, kad kas dar liko ant įrankio irgi nenukristu sukiša viską į burną ir sukramtęs nuryja kai ką prisimindamas.
- Beje, skanaus,- terumpam žvilgtelėjęs į merginą imasi toliau dorotis su maistu.
Atgal į viršų Go down
Helen Berthault

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas Nr. 2   Sk. 01 17 2010, 18:30

Klausosi jo jau be šypsenos veide. Tačiau ji nei pikta, nei kaip kitaip susierzinus - tiesiog klausėsi jo rodydama susidomėjimą tai linktelėjimu, tai paprasčiausiu galvos kryptelėjimu. Kai Gerard'as ima komentuoti makaronus, nuoširdžiai nusišypso.
- Tai kodėl užsisakei, jei nesi mėgėjas? - pasiteirauja sukikendama.
Kuomet atneša kad ir ką ji ten buvo užsisakius, sakykim, Cezario salotų, ((net nežinau kodėl nepaminėjau nieko konkretaus xD)) ji vėl perveria padavėją piktoku žvilgsniu.
- Aš mėgstu juos, tik valgyti mokėti reikia, - mirkteli savo pašnekovui ir ima gilintis į salotas prieš save. - Aš pati, tiesą sakant, neplanavau čia eiti. Tiesiog taip gavosi.
Ima valgyti ir susimąsto, kodėl nepareikalavo iš padėvėjo kokio nors gėrimo. Tuomet pakelia žvilgsnį nuo savo lėkštės, kad pasidairytų padavėjo, bet jos žvilgsnis užkliūva už Gerard'o. Helen, stengdamasi, kad tai nepasirodytų per daug įžūlu, gerai nužvelgia jį, nes jai pasirodo, kad prieš tai nebuvo gerai į jį įsižiūrėjusi.
Atgal į viršų Go down
Gerard Way

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas Nr. 2   Sk. 01 17 2010, 19:24

Aiškiai pastebėjęs merginos veidą ir kadangi tai ne kiek nepatinka padeda alkūne ant stalo pažvelgdamas į merginos akis.
- Gal galima paprašyti, kad nusišypsotum? ,- pakėlęs antakius pats nusišypso.
Toliau bandydamas susidoroti su makaronais pats iš tų nervų ima kikenti.
- Todėl, kad iškaba skelbia itališką restoraną o man tai asocijuojasi su makaronais,- paaiškina paimdamas stiklinę su vandeniu ir atsigerdamas,- kaip atrodys jei pasakysiu, kad buvau itališkam restorane, o nevalgiau makaronų.
pasikasęs galvą numykia sutikdamas su jos žodžiais.
- Aga, galėsi kada nors ir mane pamokinti valgymo subtilybių. ,- pažvelgia į merginos maistą ironiškai šypteli.
- primeni man vieną draugą kuris visada valgo salotas, kai pats kemšu kokį kepsnį.,- įsidėjęs į burną dar makaronų sukramto nurydamas ir tik tada prakalba.
- O kur jei nepaslaptis keliavai? Aišku, gali ir neatsakyti,- truktelėjęs pečiais neleidžia galvą imdamas sukti vėl aplink šakutę makaronus pajusdamas jos žvilgsnį todėl pakelia akis į Helen.
- Ar kas ne taip? ,- susidomėjęs stebi merginą ir jos netikėtą susidomėjimą juo po šitiek ignoravimo laiko.
Atgal į viršų Go down
Helen Berthault

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas Nr. 2   Sk. 01 17 2010, 20:13

- O, nemaniau, kad kas domisi ką valgai, - truputį kilsteli antakius iš nuostabos ir šypteli.
Nors nesijaučia alkana, vis vien valgo. "Nes taip, turbūt, reikia," - kyla jai mintis, šakute kabinant dar vieną kąsnį.
- Aš tiesiog nenoriu apkraut skrandžio, - gūžteli pečiais. - O dėl atėjimo čia - klaidžiojau be jokios veiklos. Ir užėjau visai netyčia. Juk nebuvus niekada iki šiol. O kaip, gyvendama Kvinse, galėčiau pasakyti, kad nesu lankiusis nei viename vietiniame restorane?
Keisdama savaip jo žodžius, išsišiepia. O tada atsilošia savo kėdėje ir sukikena. Kai Gerard'as pagauna ją spoksančią, ji kiek neramiai pasimuisto.
- Ne, nieko... - suvapa ir išspaudžia sumišusią šypsenėlę. - Aleisk, kad spoksau...
Tuomet nudelbia žvilgsnį į savo salotas, jausdamasi kaip vaikas, pagautas darant kažką, ko neturėtų daryti.
Atgal į viršų Go down
Gerard Way

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas Nr. 2   Pir. 01 18 2010, 21:54

Truktelėjęs pečiais sučiaupia lūpas padarydamas neįskaitoma veido fizionomija.
- Tavim gal ir ne, bet užtat manim domisi,- suburba imdamas šakute baksėti į lėkštę.
- Rengiesi daug darbų dar nuveikti, jei nevalgai kaip žmogus? ,- pakelia viena tankį reikšmingai pažiūrėdamas į pašnekovę.
Gerklei nenustodamai greitai džiūvant eilini kartą pakelia stiklinę su vandeniu atsigerdamas nepamiršdamas tuo metu ir klausyti ką kalba mergina. Ištuštinęs stiklinę ją pastato reikšmingai perbraukia per savo plaukus, kad pastebėtu mergina.
- galėtum pasakyti, kad tokios, kaip tu nevalgo Kvinso kavinėse,- palingavęs galva nusišypso.
Toliau nė nebandydamas žaisti su maistu padeda šakutę ant lėkštės taip parodydamas, kad daugiau nebevalgys. Pats išsitiesdamas ima žiūrėti į merginą.
- Sakyk, Helen,- pabrėžia merginos vardą ir tesia toliau ,- galima sužinoti, kodėl tokia mergina kaip tu...
Pamosikuoja ranka ore rodydamas i merginos išvaizdą.
- ...gyveni tokiam rajone, kaip Kvinsas, o ne kur kas prašmatniau/
Atgal į viršų Go down
Helen Berthault

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas Nr. 2   Antr. 01 19 2010, 21:37

- Gi sakiau - nenoriu skrandžio labai apkraut. Bet gi kas šneka - pats žmoniškai nevalgai, - pakraipo galvą ir šypteli.
Jam paminėjus gyvenamąjį rajoną, kiek persimaino. Dabar jau iš jos veido neįmanoma suprasti kokia ji šiuo metu. Mergina tyli prasėdi net keletą minučių, nė karto nenusukdama žvilgsnio nuo Gerard'o.
- Na žinoma, tokia kaip aš yra verta žymiai geriau, - taria tonu, labai įtikinamai reiškiančiu jos pasidygėjimą Kvinsu. - O Manhetenas... visai kitas reikalas. Pirma pasitaikiusia proga būtinai persikelsiu tenai...
Paskutinius sakinius ištaria svajingu balsu, žvelgdama kažkur pro savo pašnekovą. Tuomet padaro pauzę, kurios metu neišlaiko nenusišypsojus.
- Man gerai ir čia. Neįsižeisk, bet Manhetenas man tėra tuštybės miestas. O tuštybės negaliu pakęsti, - atsilošia savo kėdėje ir ne staigiu, kaip paprastai daro visos merginos, o lėtu rankos judesiu, atmeta savo plaukus atgal.
Tuomet žvilgteli į savąsias salotas, kurių suvalgiusi tėra tik keletą kąsnių. Vien trumpo žvilgsnio jai užteko nuspręsti, kad yra ne alkana ir, ko gero, galėjo išvis jų neužsisakyti.
Atgal į viršų Go down
Gerard Way

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas Nr. 2   Kv. 01 21 2010, 22:24

Tyliai pruknšteli iš merginos žodžių pridėdamas delną prie lupų, kad nuslėptu veide atsiradusią šypseną.
- Įdomu, kam čia reikia valgyti tau ar man,- turėdamas omeny kūno sudėjimą nepaaiškina apie ką galvojo tikėdamasis, kad merginą viską suvoks ir be žodžių.
Iš merginos veido suvokęs, kad kažkas tikrai ne taip ir gali prisiprašyti kažko skaudaus skubiai imasi gerinti situaciją įnirtingai pritariamai linksėdamas į jos žodžius.
- Tai žinoma, tau čia joks restoranas neįtiktu,- silpnai šypteli iš palengvėjimo pamatęs merginos veide šypsena.
Padėjęs alkūnę ant stalo paremia galvą akimis stebėdamas tai kas vyksta už merginos nugaros išklauso Helen monologo ir tebelaikydamas veide šypsena gilaii įkvepęs imasi ir pats kalbėti.
- Mergyt, dabar prieštarauji pati sau,- pasimuisto pasipatogindamas kedeje.
- Iš pradžių sakai, kad ketini persikraustyti į Manheteną pirmai progai pasitaikius, o vėliau, jau kad negali jo pakęsti. Apsispręsk kada nors,- pažvelgia į merginos veidą keletą akimirkų užlaikydamas ties akimis.
pastebėjęs, kad nei jis nei ji valgyti daugiau nebenori ir čia trintis nebėra jokio noro kilsteli ranką į padavėjo pusę parodydamas, kad reikalauja sąskaitos.
- Kitą kartą, kai susitiksim liepk man valgyti normalų maistą neklausydama apie tas blevyzgas apie nevalgytą maistą,- tik išsakęs suvokia kokią nesamonę susakė papurto galvą įkišdamas ranką į kelnių kišenę ir ištraukęs pinigus susimoka už savo bei merginos valgį. Visą tai padaręs gražina žvilgsnį į Helen.
- Gal tave kur palydėti?
Atgal į viršų Go down
Helen Berthault

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas Nr. 2   Sk. 03 07 2010, 11:48

Klausydamasi jo, šypsosi ir palinguoja galvą. Galų gale pastato ant alkūnių rankas ant stalo ir sunėrusi pirštus, padeda galvą ant šio savotiško tiltelio. Jam kalbant mąsto, tačiau nesistengia pasirodyti taip, lyg iš vis nesiklausytų. Jai nereikėjo neigiamo įspūdžio.
- Aš labai nepastovi, - taria jam baigus. - Kartais negalima suprasti ar aš rimtai kalbu, ar vaidinu.
Šypteli jam linksma, draugiška šypsena.
- Iš tikrųjų, man gerai visur. Esu viena iš tų, kurie mėgsta stebėti kur neša srovė ir kas nutiks vėliau.
Pakelia galvą nuo savo tiltelio ir atsilošia kėdėje. Susidėjusi rankas ant kelių, stebi Gerard'ą, o jam saikdinant ją kitą kartą liepti valgyti kitonišką maistą, nesusilaiko nenusijuokusi skambiu, bet trumpu juoku. Vaikinui užsiminus apie palydėjimą, susimąsto ar jai reikėtų kur nors eiti. Neradusi nei vienos vietos, kuriai jaustų būtinybę patekti iš kart išėjus iš restorano, gūžteli pečiais.
- Deja, man niekur nereikia. O gal tau reikia žavios palydovės? - šypteli šelmiška šypsena.
Atgal į viršų Go down
Gerard Way

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas Nr. 2   Kv. 03 11 2010, 00:47

Padėjęs abi alkūnes ant stalo kiek pasilenkia į priekį klausydamas tai ką kalba mergina, nors tai ne keik jo nejaudino. Nukreipės akis į viršų palinguoja galva.
- O dabar vaidini ar rimtai kalbi? ,- kilstelėjęs lūpų kamputį pažvelgia į tai kas vyksta merginai už nugaros nesiteikdamas atsakyti Helen'os sakinį, nes laužyti galvą ką pasakyti į tokį sakinį nebuvo jokio noro. Nuleidęs galvą kilsteli ranką pasikasydamas užnižusį pakaušį.
- Tiesą sakant man dabar pietų pertrauka. Dirbu,- prisiminęs, kad po valgio teks vėl keliauti į studija ir kurti nuryja burnoje susikaupusius skysčius,- todėl man tik į įrašu studija,- silnnai nusišypsojęs atitraukia kėdę atgal atsistodamas.
- Buvo malonu papietauti,- aiškiai žinodamas, jog mergina tikrai nesigrus su juo per puse miesto iki jam reikiamo pastato pasžiūri į Helen veidą.
- Susitiksim dar,- greičiau pasakęs nei pažadėjęs, kad tikrai taip bus pažvelgia į kažkuriame restorano kampe stovintį laikrodį ir suvokęs, jog tikrai pavėluos kilsteli ranką silpnai atsisveikindamas pamojuodamas ir apsisukęs išeina iš restorano.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas Nr. 2   

Atgal į viršų Go down

Staliukas Nr. 2
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11